A. F. da Costa – laikinas „Red Bull“ atsarginis

logo 2013 Balandžio 09 d. 20:13, Getty Images
Antonio Felixas da Costa artėjantį savaitgalį bus „Red Bull“ ekipos atsarginis pilotas, laikinai pakeisiantis šias pareigas iki šiol ėjusį Sebastieną Buemį.
Šveicaras negali šį savaitgalį vykti į Kiniją, kur vyks trečiosios F-1 sezono lenktynėse, kadangi turės Silverstouno (Didžioji Britanija) trasoje ginti „Toyota“ ekipos garbę pirmose WEC čempionato varžybose.
S. Buemi „Red Bull“ ekipos pilotu bandytoju tapo po to, kai sportininko paslaugų po 2011 m. sezono atsisakė „Toro Rosso“ komanda. Šveicaras ne tik bando čempionato lyderės techniką, bet ir dalyvauja minėtose WEC lenktynėse.
„Red Bull“ jaunųjų pilotų programai priklausantis ir S. Buemį šį savaitgalį pakeisiantis A. F. da Costa šiemet varžosi „Formulės Renault 3.5“ čempionate, kur jau spėjo iškovoti pergalę praėjusį sekmadienį Monzoje (Italija) vykusiose lenktynėse.
Kol kas portugalas lenktynininkų įskaitoje žengia trečias, nusileisdamas dviems „McLaren“ ekipos jaunųjų pilotų programai priklausantiems sportininkams – Stoffeliui Vandoorne‘ui ir Kevinui Magnussenui.
A. F. de Costa pernai GP3 čempionate liko trečias. O „Formulės Renault 3.5“ varžybose nugalėjęs keturis kartus, lenktynininkų įskaitoje užėmė ketvirtą vietą.