A. Rossi paskelbtas „Caterham“ bandytoju

logo 2012 Kovo 09 d. 20:40, Lotus/LAT Photography
„Caterham“ komanda penktadienį oficialiai paskelbė į savo bandytojų gretas priimanti amerikietį Alexanderį Rossi.
Jau ne vienerius metus piloto vystymu besirūpinanti ekipa žada, kad dvidešimtmetis sportininkas pasirodys kai kurių šių metų „Formulės-1“ čempionato etapų metu, vairuodamas bolidą penktadienio treniruotėse.
„Pasirašęs sutartį dėl bandytojo vietos „Caterham“, žingsniu priartėjau prie savo tikslo tapti „Formulės-1“ lenktynininku“, – taip žinią komentavo A. Rossi.
„Nekantriai laukiu profesinio tobulėjimo su „Caterham“ ir kiek įmanoma didesnio patirties kaupimo penktadienio treniruotėse, F-1 simuliatoriuje ir leidžiant laiko su komanda“, – pridūrė amerikietis.
2010 m. lenktyniaudamas GP3 čempionate A. Rossi pelnė 2 pergales ir bendroje čempionato įskaitoje užėmė ketvirtąją vietą. Pernai jis varžėsi „Formulės-Renault 3.5“ serijoje, kur taip pat dukart laimėjo ir metus baigė trečias. Šiose pirmenybėse jaunasis pilotas važiuos ir šiemet.
Pagrindiniai „Caterham“ komandos lenktynininkai šiemet yra suomis Heikki Kovalainenas ir rusas Vitalijus Petrovas. Atsarginio vaidmuo komandoje atiteko olandui Giedo van der Garde.