Abu Dabio GP: penktadienio treniruotės Nr.2

logo 2015 Lapkričio 27 d. 16:35, Daimler
Abu Dabio „Grand Prix“ lenktynių antrosiose penktadienio treniruotėse vėl greičiausi buvo „Mercedes“ komandos atstovai.
Tik šįkart geriausiai sekėsi praėjusio etapo nugalėtojui Nico Rosbergui, kuris vieną Yas Marina trasos ratą įveikė per 1:41.983 sek. ir pagerino pirmojo važiavimo laiką.
Antras liko čempiono vardą užsitikrinęs Lewisas Hamiltonas. Britas nuo vokiečio atsiliko 0.138 sek.
Puiki trečioji vieta atiteko „Force India“ ekipos lenktynininkui Sergio Perezui. Meksikietis į techninę aptarnavimo juostą grįžo su degančiais stabdžiais.
Ketvirtąjį rezultatą šiame važiavime užfiksavo Danielis Ricciardo su „Red Bull“ bolidu, penktąjį – Sebastianas Vettelis su „Ferrari“.
Šeštąją poziciją užėmė dar vienas „Red Bull“ komandos atstovas Daniilas Kvyatas, septintąją – Kimi Raikkonenas iš „Ferrari“, o aštuntąją – Nico Hulkenbergas su „Force India“.
Devintoji vieta kiek netikėtai atiteko „McLaren“ ekipos veteranui Fernando Alonso. Tuo metu dešimtuką užbaigė Pastoras Maldonado iš „Lotus“ gretų.
Antrojoje treniruotėje gedimų neišvengė Carlosas Sainzas, kuris turėjo anksčiau laiko baigti pasirodymą, sustojęs už trasos ribų.
Daugiausia laiko trasoje praleido Maxas Verstappenas, įveikęs 40 ratų. Jaunasis olandas liko 13-as.
Primename, kad šeštadienį treniruotė vyks 12.00 val., o kvalifikacija 15.00 val. Lietuvos laiku.