Ar su lietuviu praeityje konkuravęs J. Palmeris taps geriausiu naujoku?

logo 2016 Kovo 06 d. 19:54, LAT Photographic
Šiemet „Formulėje-1“ pirmenybėse dėl geriausiojo naujoko vardo varžysis trys sportininkai: Jolyonas Palmeris, Pascalis Wehrleinas ir Rio Haryanto.
Du iš jų atstovaus praėjusių metų autsaiderės „Manor“ ekipos garbę, o J. Palmeris pilotuos „Renault“ komandos bolidą.
Kuris debiutantas pasirodys geriausiai?
Neabejotina, kad daugiausiai taškų surinkti galės pajėgesnį bolidą vairuosiantis J. Palmeris. 25-erių britas dvejus metus buvo F-1 pilotas bandytojas.
2014 m. J. Palmeris laimėjo GP2 čempionatą ir buvo „Force India“ ekipos test-pilotas, o po metų tapo atsarginiu „Lotus“ komandos lenktynininku.
Praėjusią sezoną penktadienio treniruotėse jis dažnai keitė Romainą Grosjeaną, o šiemet užėmė jo vietą.
J. Palmeris yra buvusio F-1 lenktynininko Jonathano Palmerio sūnus bei vyriausiasis šių metų debiutantas.
Beje, britas „Formulės-2“ pirmenybėse yra varžęsis ir kartais turėdavęs pripažinti lietuvio Kazimiero Vasiliausko pranašumą.
Tuo metu kiti du naujokai atstovaus „Manor“, kuri panašu vėl bus rikiuotės pabaigoje.
Talentingasis P. Wehrleinas praėjusį sezoną tapo DTM lenktynių čempionu ir buvo „Mercedes“ bei „Force India“ komandų pilotas-bandytojas.
Vokietijos pilietybę turintis Mauricijaus atstovas įsirašė istoriją, kaip jauniausias visų laikų sportininkas laimėjęs DTM lenktynėse. Jam tada buvo vos 19 metų. Šiuo metu jam 21-eri.
P. Wehrleinas taip pat yra dalyvavęs įvairiose „Formulės-3“ serijose.
Kitas „Manor“ atstovas – R. Haryanto. Tai pirmasis indonezietis „Formulės-1“ istorijoje.
23-ejų pilotas 2009 m. laimėjo „Formula BMW Pacific“ čempionatą, o po metų tapo „Marussia“ ekipos atsarginiu lenktynininku.
Nuo 2012 m. jis lenktyniavo GP2 pirmenybėse ir pernai iškovojo tris pergales. Bendroje įskaitoje R. Haryanto užėmė ketvirtąją vietą. Tai buvo geriausias jo pasirodymas GP2 čempionate.
Savo nuomonę apie geriausią naujoką galite išreikšti apklausoje arba komentaruose po naujiena.