Austrijoje užtikrintą pergalę iškovojo N. Rosbergas

logo 2015 Birželio 21 d. 16:39, Daimler
Austrijos „Grand Prix“ lenktynėse Spielbergo trasoje puikią pergalę iškovojo „Mercedes“ komandos atstovas Nico Rosbergas.
Vokietis po starto aplenkė ekipos draugą Lewisą Hamiltoną ir iki pat finišo neužleido lyderio pozicijos. Tai buvo jau trečioji N. Rosbergo pergalė šį sezoną bei 11-oji karjeroje.
Per pastarąsias ketverias lenktynes N. Rosbergas iškovojo tris pergales.
Aštuntajame sezono etape antras finišo liniją kirto čempionato lyderis L. Hamiltonas.
Trečioji vieta po atkaklios kovos atiteko Felipe Massai iš „Williams“ komandos. Brazilas varžybų pabaigoje atlaikė Sebastiano Vettelio spaudimą.
„Ferrari“ ekipos lenktynininkas turėjo problemų techninėje aptarnavimo zonoje, kur jam ilgai negalėjo prisukti galinio rato. Taip vokietis prarado poziciją F. Massai.
Penktąją vietą lenktynėse užėmė Valtteri Bottas, vairuojantis „Williams“ bolidą. Šeštas finišavo „Force India“ ekipos sportininkas Nico Hulkenbergas.
Puikius automobilio valdymo sugebėjimus pademonstravęs Pastoras Maldonado užėmė septintąją vietą. „Lotus“ ekipos pilotas lenktynių pabaigoje efektingai aplenkė jaunąjį varžovą Maxą Verstappeną, finišavusį aštuntoje vietoje.
[gallery id=1133 rand=rand]
Devintoje pozicijoje lenktynes baigė Sergio Perezas su „Force India“ bolidu, o dešimtuką užbaigė „Red Bull“ komandos atstovas Danielis Ricciardo.
Austrijoje vykusiose varžybose šeši pilotai nepasiekė finišo. Pirmajame rate avariją patyrė Kimi Raikkonenas, atsitrenkęs į buvusį kolegą Fernando Alonso. Abu sportininkai sužalojimų išvengė.
Dėl gedimų iš lenktynių pasitraukė Carlosas Sainzas („Toro Rosso“), Jensonas Buttonas („McLaren“), Romainas Grosjeanas („Lotus“) bei Willas Stevensas („Manor“).
Bendroje įskaitoje N. Rosbergas (159) mažina atsilikimą iki L. Hamiltono (169) – dabar juos skiria vos 10 taškų. Trečias išliko S. Vettelis su 120 taškų.
Konstruktorių Taurės įskaitoje atotrūkį didina „Mercedes“, kurios sąskaitoje jau 328 taškai.
Primename, kad kitas F-1 etapas vyks liepos 5 d. D. Britanijoje, Silverstone trasoje.