Austrijos GP: penktadienio treniruotės Nr. 1

logo 2016 Liepos 01 d. 12:36, Getty Images
Pirmosiose Austrijos GP penktadienio treniruotėse greičiausias buvo Nico Rosbergas. „Mercedes“ pilotas ratą įveikė per 1 min. 7.373 sek. Tai daugiau nei trim sekundėmis greičiau, nei praėjusių metų vokiečio pasiektas laikas.
Antras buvo N. Rosbergo komandos draugas Lewisas Hamiltonas nuo lyderio atsilikęs 0.357 sek. Trečią bei ketvirtą vietas užėmė „Ferrari“ pilotai Sebastianas Vettelis bei Kimi Raikkonenas.
Penktoje vietoje liko „Red Bull“ lenktynininkas Danielis Ricciardo, kuris nuo treniruotės nugalėtojo atsiliko daugiau nei vieną sekundę. Tiesa, australas, skirtingai nuo pirmojo ketverto, greičiausią ratą įveikė su super minkštosiomis padangomis.
Lenktynininkai darė daug klaidų. L. Hamiltonas ir Romainas Grosjeanas vienu metu apsisuko trečiajame posūkyje. Jaunasis Maxas Verstappenas net du kartus pervažiavo per atnaujintus trasos kraštus. Jei pirmasis kartas nebuvo labai skausmingas – nulaužta priekinio sparno dalis, tai antrasis baigėsi žvyre su sulaužyta bolido važiuokle.