Austrijos GP: šeštadienio treniruotės

logo 2014 Birželio 21 d. 13:07, Pirelli
Austrijos „Grand Prix“ lenktynių šeštadienio treniruotėje greičiausias buvo „Williams“ pilotas Valtteri Bottas. Suomis ratą įveikė per 1:09.848.
Antrąją vietą užėmė Lewisas Hamiltonas iš „Mercedes“, kuris nuo V. Botto atsiliko 0.05 sek. Trečias treniruotę baigė kitas „Williams“ pilotas Felipe Massa, kuris už komandos draugą buvo lėtesnis 0.053 sek.
Ketvirtoje vietoje treniruotę baigė „Toro Rosso“ naujokas Daniilas Kvyatas, jis nuo suomio atsiliko 0.079 sek. Penktas buvo čempionato lyderis Nico Rosbergas iš „Mercedes“.
Šeštąją vietą užėmė „Ferrari“ lenktyninkas Fernando Alonso. Septintas treniruotėje buvo Danielis Ricciardo iš „Red Bull“, tačiau nuo V. Botto atsiliko jau daugiau nei pusę sekundės.
Aštuntą vietą užėmė „McLaren“ naujokas Kevinas Magnussenas. Devinta vieta atiteko Kimi Raikkonenui iš „Ferrari“. Dešimtoje vietoje treniruotę užbaigė čempiono titulą ginantis Sebastianas Vettelis iš „Red Bull“, kuriam vienam iš greitųjų ratų sutrukdė Kamuis Kobayashis („Caterham“) apsisukęs paskutiniajame trasos posūkyje.
Kaip ir penktadienio treniruotėse daugelis pilotų klydo pirmajame ir paskutiniuose dviejuose trasos posūkiuose. Labiausiai „pasižymėjo“ K. Kobayashis ir Sergio Perezas („Force India“). Pastarasis devintajame posūkyje vos nesudaužė savo bolido į trasos atitvarus.
Dėl techninių gedimų treniruotės nebaigė Jensonas Buttonas iš „McLaren“ ir Maxas Chiltonas iš „Marusia“. Panašu, kad J. Buttonas susidūrė su panašiomis problemomis, kurios buvo ištikusios „Mercedes“ pilotus Kanados GP.
Primename, kad kvalifikacija vyks 15.00 val.