Austrijos GP: šeštadienio treniruotės

logo 2015 Birželio 20 d. 13:01, Ferrari
Austrijos „Grand Prix“ lenktynių šeštadienio treniruotėse greičiausias buvo „Ferrari“ komandos atstovas Sebastianas Vettelis.
Vokietis su minkštomis „Pirelli“ padangomis vieną trasos ratą įveikė per 1:09.994 ir antroje vietoje likusį „Mercedes“ ekipos lenktynininką Lewisą Hamiltoną aplenkė 0.017 sek.
Likus apie 30 minučių iki treniruotės pabaigos Fernando Alonso pranešė „McLaren“, kad iškilo problemų su greičių dėže ir sustabdė jį starto finišo tiesios pradžioje. Teisėjai trumpam sustabdė treniruotę, kad galėtų patraukti F. Alonso bolidą iš trasos.
Kai lenktynininkams vėl buvo leista išvažiuoti į trasą pradėjo smarkiai lyti. Todėl daugelis pilotų nespėjo įveikti greitų ratų su itin minkštomis padangomis.

Trečiąją poziciją užėmė antrasis „Ferrari“ pilotas Kimi Raikkonenas. Ketvirtoje vietoje liko „Force India“ lenktynininkas Sergio Perezas, kuris spėjo nuvažiuoti greitą ratą su itin minkštomis padangomis. Penktas treniruotę baigė Nico Rosbergas iš „Mercedes“, kuris nuo treniruotės nugalėtojo atsiliko 0.338 sek.
Šeštoje ir septintoje vietose liko „Williams“ atstovai Felipe Massa ir Valtteri Bottas. Aštuntas treniruotę baigė jaunasis „Toro Rosso“ pilotas Maxas Verstappenas.
Devintoje ir dešimtoje vietose liko „Lotus“ lenktynininkai Pastoras Maldonadas ir Romainas Grosjeanas. Pastarasis taip pat kaip ir F. Alonso vienu metu susidūrė su greičių dėžes problemomis.
Likus apie 10 minučių iki treniruotės pabaigos dalis lenktynininkų išvažiavo į trasą išbandyti lietui skirtų padangų.
Primename, kad kvalifikacija vyks šiandien 15.00 val.