Bahreino GP: kvalifikacija

logo 2016 Balandžio 02 d. 19:00, Daimler
Antrojo šių metų „Formulės-1“ etapo kvalifikacijoje Bahreine pirmąją startinę poziciją iškovojo Lewisas Hamiltonas su „Mercedes“ bolidu.
Sportininkas vieną ratą įveikė per 1:29.493 sek. ir pasiekė naują trasos rekordą.
Tai buvo jau antroji iš eilės bei 51-oji „Pole“ pozicija brito karjeroje.
Antrąją vietą užėmė ir vos 0.077 sek. komandos draugui pralaimėjo Nico Rosbergas.
Tuo metu trečias kvalifikacijoje liko „Ferrari“ komandos atstovas Sebastianas Vettelis.
Ketvirtas sekmadienį lenktynėse startuos dar vienas italų ekipos pilotas Kimi Raikkonenas.
Penktąją poziciją užėmė Danielis Ricciardo su „Red Bull“ bolidu, už savęs palikęs du „Williams“ komandos lenktynininkus: Valtteri Bottą ir Felipe Massą.
Aštuntoji vieta atiteko Nico Hulkenbergui iš „Force India“ gretų.
[gallery id=1182 rand=rand]
Puikią startinę poziciją iškovojo naujokės „Haas“ ekipos atstovas Romainas Grosjeanas. Tuo metu dešimtuką užbaigė jaunasis Maxas Verstappenas, vairuojantis „Toro Rosso“ bolidą.
Taip pat gerą rezultatą pademonstravo „Manor“ komandos naujokas Pascalis Wehrleinas, sugebėjęs užimti 16-ąją vietą.
Praėjusiais metais kvalifikacijoje taip pat triumfavo L. Hamiltonas, parodęs 1:32.571 sek. vieno rato įveikimo laiką. Šiemet britas buvo greitesnis kiek daugiau nei 3 sek.
Primename, kad lenktynės vyks sekmadienį 18.00 val. Lietuvos laiku.