Belgijos GP: kvalifikacija

logo 2016 Rugpjūčio 27 d. 16:02, Daimler
Belgijos „Grand Prix“ lenktynių kvalifikacijoje greičiausias buvo Nico Rosbergas iš „Mercedes“ komandos.
Vokietis vieną Spa trasos ratą įveikė per 1:46.744 sek. ir iškovojo 28-ąją „Pole“ poziciją karjeroje.
Palyginimui praėjusiais metais Lewisas Hamiltonas kvalifikaciją laimėjo su 1:47.197 sek. rezultatu.
Antrąją vietą užėmė jauniausias „Formulės-1“ dalyvis Maxas Verstappenas su „Red Bull“ bolidu.
Tuo metu trečias liko paskutiniu bandymu geriausią savo rezultatą pademonstravęs Kimi Raikkonenas iš „Ferrari“ komandos.
Tiesa, suomis vos neprisižaidė, paskutinėje kvalifikacijos dalyje išslydęs iš trasos ir atsidūręs žvyre. Visgi K. Raikkonenui pavyko išvažiuoti ir tęsti savo pasirodymą.
Ketvirtąją poziciją užėmė dar vienas „Ferrari“ ekipos atstovas Sebastianas Vettelis. Penktas klasifikavosi Danielis Ricciardo („Red Bull“).
Šeštąją ir septintąją startines vietas okupavo abu „Force India“ komandos lenktynininkai: atitinkamai Sergio Perezas ir Nico Hulkenbergas.
Aštuntas šiame važiavime liko Valtteri Bottas su „Williams“ bolidu, už savęs devintoje vietoje palikęs Jensoną Buttoną iš „McLaren“ gretų.
Dešimtas liko Felipe Massa su „Williams“.
Dėl „McLaren“ bolido techninių problemų greitojo rato neužfiksavo Fernando Alonso.
Paskutinis lenktynes sekmadienį pradės L. Hamiltonas, kuris buvo nublokštas į rikiuotės pabaigą dėl baudų už agregatų keitimą.
Primename, kad sekmadienį tryliktosios šių metų lenktynės prasidės 15.00 val.