Belgijos GP: penktadienio treniruotės Nr.2

logo 2016 Rugpjūčio 26 d. 16:30, Red Bull/Getty Images
Belgijos „Grand Prix“ lenktynių penktadienio antrosiose treniruotėse greičiausi buvo „Red Bull“ pilotai. Šį kartą pirmas buvo jaunasis olandas Maxas Verstappenas, už jo liko Danielis Ricciardo.
Naudodamas super minkštąsias „Pirelli“ padangas M. Verstappenas vieną Spa trasos ratą įveikė per 1:48.085.
Aukštą trečią vietą užėmė Nico Hulkenbergas iš „Force India“. Ketvirtas liko „Ferrari“ lenktynininkas Sebastianas Vettelis, o iškart už vokiečio nugaros treniruotę baigė antrasis „Force India“ pilotas Sergio Perezas.
Šeštoje vietoje liko Nico Rosbergas iš „Mercedes“, kuris skirtingai nei pirmasis penketukas nenaudojo super minkštųjų „Pirelli“ padangų, o greitąjį ratą įveikė su minkštosiomis. Reiktų paminėti, kad „Mercedes“ komandos pilotai daugiau dėmesio skyrė ilgoms distancijoms ir nebandė įveikti greitų ratų, todėl Lewisas Hamiltonas buvo tik tryliktas.
Septintoje vietoje treniruotes baigė antrasis „Ferrari“ lenktynininkas Kimi Raikkonenas. Aštuntas liko Romainas Grosjeanas iš „Haas“, o devintas buvo „McLaren“ atstovas Jensonas Buttonas. Dešimtuką užbaigė antrasis „Haas“ pilotas Estebanas Gutierrezas.
Vėl savo greitį pademonstravo Pascalis Wehrleinas. Vokietis su „Manor“ bolidu sugebėjo pakilti iki vienuoliktos vietos ir savo naująjį komandos draugą Estebaną Oconą aplenkė 0.9 sek.