Bernie: F. Alonso neprilygs M. Schumacheriui

logo 2010 Rugpjūčio 27 d. 08:32, Renault
„Formulės-1“ komercijos teisių valdytojo Bernie Ecclestone'o nuomone, naujuoju „Ferrari“ lyderiu tapęs Fernando Alonso savo pasiekimais neprilygs legendiniam Michaeliui Schumacheriui.
„Fernando yra kitokio charakterio. „Ferrari“ jis nepasieks to, kas pavyko Michaeliui“, - pažymėjo milijardierius, kai duodamas interviu oficialiai „Formulės-1“ interneto svetainei atsakė į klausimą, ar ispanas yra dvasinis vokiečio įpėdinis.
„Negaliu atsakyti į šį klausimą. Su Alonso nepalaikau jokių ryšių“, - paklaustas to paties, atsakė pats M. Schumacheris.
1996-2006 m. lenktyniaudamas „Ferrari“ gretose legendinis vokietis laimėjo net penkis „Formulės-1“ čempiono titulus. Dar du kartus jis pirmenybių nugalėtoju tapo prieš tai, kai atstovavo „Benetton“ (dabar „Renault“).
F. Alonso į „Ferrari“ taip pat atėjo būdamas dukart „Formulės-1“ pasaulio čempionu – abu titulus ispanas, kaip ir vokietis, iškovojo Enstone (Didžioji Britanija) įsikūrusioje ir Flavio Briatore vadovautoje ekipoje.