Brazilijos GP: penktadienio treniruotės Nr.2

logo 2014 Lapkričio 07 d. 19:34, Daimler
Brazilijos „Grand Prix“ lenktynių antrosiose penktadienio treniruotėse vėl greičiausi buvo „Mercedes“ ekipos lenktynininkai Lewisas Hamiltonas ir Nico Rosbergas. Ir vėl greitesnis buvo vokietis, kuris vieną trasos ratą įveikė per 1 min. 12,123 sek. ir aplenkė komandos draugą 0,213 sek.
Ši treniruotė buvo stabdoma net tris kartus. Pirmąjį kartą raudonos vėliavomis buvo mojuojama kai sugedo Jeano–Erico Vergne‘o vairuojamas „Toro Rosso“ bolidas, o antrąjį – kuomet likus 25 minutėms iki treniruotės užsidegė Fernando Alonso „Ferrari“ bolidas. Tik leidus lenktynininkams išvažiuoti į trasą sugedo Estebano Gutierrezo variklis, dėl ko vėl buvo rodomos raudonos vėliavos.
Trečią vietą užėmė „Ferrari“ komandos pilotas Kimi Raikkonenas, kuris treniruotės nugalėtojui nusileido 0,573 sek.. Ketvirtas treniruotę baigė Danielis Ricciardo iš „Red Bull“. Penktoje ir šeštoje vietose liko „Williams“ pilotai Valtteri Bottas ir Felipe Massa.
„Ferrari“ pilotas F.Alonsas buvo septintas nepaisant to, kad buvo priverstas treniruotę baigti anksčiau laiko dėl bolido gedimo. Aštuntas treniruotę baigė Daniilas Kvyatas iš „Toro Rosso“, kuris nuo N. Rosbergo jau atsiliko daugiau nei vieną sekundę. Devintoji pozicija atiteko Sebastianui Vetteliui iš „Red Bull“, o dešimtuką užbaigė „McLaren“ lenktynininkas Kevinas Magnussenas.