Čempionų čempionu tapo S. Ogier

logo 2011 Gruodžio 04 d. 17:51, Race of Champions/freecaster.tv
Šiandien Duseldorfe (Vokietija) vykusias pramogines Čempionų lenktynes („Race of Champions“) laimėjo Pasaulio ralio čempionato atstovas Sebastienas Ogier, finale įveikęs daugkartinį Le Mano lenktynių laimėtoją Tomą Kristenseną.
Prancūzas daną iš pradžių įveikė RX 150 bagiais, o po to tiesiog sutriuškino varžovą kovoje „Audi R8 LMS“ lenktyniniais automobiliais. Abi pergalės ralio sportininkas iškovojo tikrai įtikinama persvara.
S. Ogier į finalą pateko, kai dvikovoje „Audi R8 LMS“ automobiliais palyginti lengvai įveikė šių metų DTM čempionato laimėtoją Martiną Tomczyką.
T. Kristensenas, tuo tarpu, pusfinalyje tik per plauką, šimtąja sekundės dalimi, pranoko septyniskart „Formulės-1“ pasaulio čempioną Michaelį Schumacherį.
Ketvirtfinaliuose S. Ogier įveikė daugkartinį WTTC pirmenybių laimėtoją Andy Priaulxą, M. Tomczykas – buvusį „Formulės-1“ pilotą Davidą Coulthardą, M. Schumacheris – dabartinį „Formulės-1“ čempioną Sebastianą Vettelį, o T. Kristensenas – 2009 m. F-1 titulo laimėtoją Jensoną Buttoną.
Kitas „Formulės-1“ pilotas Vitalijus Petrovas pralaimėjo visas tris dvikovas savo grupėje ir į atkrentamąsias varžybas nepateko. Toks pats likimas ištiko ir praėjusių metų Čempionų lenktynių laimėtoją Filipe'ą Albuquerque, besivaržantį DTM serijoje.
Primename, kad vakar vykusias Čempionų lenktynių Nacijų taurės varžybas penktus metus iš eilės laimėjo Vokietijos komanda, sudaryta iš M. Schumacherio ir S. Vettelio.