D. Britanijos GP: kvalifikacija

logo 2015 Liepos 04 d. 16:05, Daimler
Didžiosios Britanijos „Grand Prix“ lenktynių kvalifikacijoje „Pole“ poziciją iškovojo „Mercedes“ komandos lyderis Lewisas Hamiltonas.
Britas namų lenktynių kvalifikacijoje greičiausiai ratą įveikė per 1:32.248 sek.
Tai buvo jau 46-oji iškovota pirmoji starto pozicija L. Hamiltono karjeroje. Dar vienas fantastiškas rezultatas – aštuntoji „Pole“ pozicija šiemet iš devynių etapų.
Antroji vieta atiteko kitam „Mercedes“ ekipos pilotui Nico Rosbergui. Jis nuo komandos draugo atsiliko 0.113 sek.
Trečiąją vietą iškovojo Felipe Massa su „Williams“ bolidu. Už brazilo nugaros iš ketvirtosios pozicijos startuos kitas britų ekipos atstovas Valtteri Bottas.
Penktąją ir šeštąją vietas okupavo abu „Ferrari“ komandos atstovai: atitinkamai Kimi Raikkonenas ir Sebastianas Vettelis.
Stebėtina tai, kad K. Raikkonenas, pastaruoju metu sulaukęs nemažai kritikos, sugebėjo visuose savaitgalio važiavimuose pranokti keturiskart pasaulio čempioną.
[gallery id=1134 rand=rand]
Tuo metu septintąją vietą užėmė jaunasis Daniilas Kvyatas, vairuojantis „Red Bull“ bolidą. Aštuntas liko Carlosas Sainzas („Toro Rosso“), devintas – Nico Hulkenbergas („Force India“).
Pirmąjį dešimtuką užbaigė Danielis Ricciardo, kurio greičiausias ratas buvo anuliuotas dėl trasos kirtimo.
Puikų greitį savaitgalį demonstravęs Maxas Verstappenas („Toro Rosso“) šįkart liko 13-as. Olandas skundėsi nestabiliu bolidu.
Į lemiamą kvalifikacijos dalį nepateko abu „McLaren“ ekipos pilotai: Fernando Alonso užėmė 17-ąją vietą, o J. Buttonas – 18-ąją.
Primename, kad lenktynės vyks sekmadienį 15.00 val.