D. Britanijos GP: šeštadienio treniruotė

logo 2015 Liepos 04 d. 13:07, Daimler
Didžiosios Britanijos „Grand Prix“ lenktynių šeštadienio treniruotėse nepralenkiamas buvo Lewisas Hamiltonas. „Mercedes“ komandos sportininkas vieną Silverstone trasos ratą įveikė per 1:32.917 sek.
Tai kol kas geriausias šį savaitgalį pademonstruotas laikas. Ji britas pasiekė naudodamas vidutinio minkštumo padangas.
Antrąją vietą užėmė kitas „Mercedes“ ekipos lenktynininkas Nico Rosbergas, turėjęs problemų su pavarų dėžės tepalo ištekėjimu. Jis nuo L. Hamiltono atsiliko kiek daugiau nei pusę sekundės. Vokietis tik važiavimo pabaigoje pralenkė iki tol antroje vietoje buvusį Kimi Raikkoneną.
Nemažai kritikos pastaruoju metu sulaukiantis „Ferrari“ komandos pilotas liko trečias. K. Raikkonenas visuose iki šiol vykusiuose trijuose važiavimuose pralenkė ekipos draugą Sebastianą Vettelį, užėmusį ketvirtąją vietą.
Puikią formą pademonstravo „Toro Rosso“ ekipos jaunieji lenktynininkai: Maxas Verstappenas ir Carlosas Sainzas, atitinkamai užfiksavę penktą ir šeštą laikus.
Už jų išsirikiavo abu „Williams“ komandos atstovai: Felipe Massa bei Valtteri Bottas. Tiesa, abu sportininkai turėjo rūpesčių dėl padangų temperatūros.
Devintoji vieta atiteko Daniilui Kvyatui, vairuojančiam „Red Bull“ bolidą, o dešimtuką užbaigė Pastoras Maldonado iš „Lotus“ ekipos.
Primename, kad kvalifikacija vyks 15.00 val. Praėjusiais metais „Pole“ poziciją iškovojo N. Rosbergas, o lenktynes laimėjo L. Hamiltonas.