Dakaro ralis. Lyderiu ir toliau išlieka S. Peterhanselis, B. Vanagas finišavo 74-as

logo 2013 Sausio 08 d. 20:52, X-Raid
Nasseras Al-Attiyah buvo greičiausias antrą dieną iš eilės ir dabar nuo bendroje įskaitoje pirmaujančio Stephane‘o Peterhanselio atsilieka kiek daugiau nei 5 minutėmis.
Prancūzas šiandien finišavo trečias ir nuo geriausią rezultatą užfiksavusio „Red Bull“ lenktynininko atsiliko 1 min ir 17 s.
Puikiai šiandien pasirodė SMG bagiu lenktyniaujantis Guerlainas Chicheritas. Prancūzas finišavo antras ir vos 36 sekundėmis atsiliko nuo šios dienos nugalėtojo.
Ir toliau nesiseka Carlosui Sanzui. Jau anksčiau skelbėme, jog varžybų organizatoriai sportininką bendroje įskaitoje nustūmė į dešimtąją vietą. Su problemomis šiandien ir vėl susidūręs ispanas, panašu, nukris dar žemiau.
Sėkme negali pasigirti ir Robby Gordonas. Amerikietis šios dienos greičio ruože apsivertė. Pranešama, jog sportininkas traumų nepatyrė.
Ne vieną avariją šių metų Dakaro ralyje patyręs Benedikto Vanago ir Sauliaus Jurgelėno ekipažas finišavo 74-as ir bendroje įskaitoje dabar užima 105 vietą.
Nauju lyderiu motociklininkų įskaitoje tapo Olivier Painas. Tuo tarpu geriausią rezultatą šiandien užfiksavo Joanas Barreda Bortas.
Iki šiol pirmavęs Cyrilas Despres šios dienos nugalėtojui nusileido daugiau nei 17 minučių. Prancūzas dabar bendroje įskaitoje užima trečią vietą ir nuo lyderio atsilieka 3 min.
Gintautas Igaris šios dienos greičio ruožą baigė 101. Lietuvis bendroje įskaitoje užima 108 vietą ir nuo pirmaujančio O. Paino atsilieka 4 val. ir 15 min.
Rytoj sportininkai važiuos iš Arequipos į Aricą. Varžybų dalyviams teks įveikti 411 km, iš kurių 172 km (motociklininkams – 136 km) bus greičio ruožas.