Dakaro ralis. S. Peterhanselis neužleidžia lyderio pozicijos, B. Vanagas įskaitoje - 68-as

logo 2013 Sausio 17 d. 22:01, X-Raid
Nani Roma šios dienos greičio ruože pranoko ir vėl greitai važiavusį Robby Gordoną. Tuo tarpu ketvirtas finišavęs Stephane‘as Peterhanselis ir toliau išlieka lyderiu bendroje įskaitoje.
N. Roma 319 km distanciją įveikė per 3 valandas ir 36 minutes. Ispanas 4 min. pranoko antroje vietoje likusį R. Gordoną.
Vos septyniomis sekundėmis lėtesnis už amerikietį šiandien buvo Ginielis de Villiersas. Nors pastarasis šiandien ir aplenkė savo pagrindinį varžovą dėl pergalės šių metų Dakaro ralyje S. Peterhanselį, sportininkas nuo prancūzo vis dar atsilieka 50 minučių.
Geriausią rezultatą šios dienos greičio ruože užfiksavęs N. Roma bendroje įskaitoje aplenkė komandos draugą Leonidą Novitskį ir pakilo į trečią vietą. Tiesa, ispanas prieš rusą pirmauja tik 3 minutėmis.
Kovą dėl geresnių pozicijų šių metų Dakaro ralyje tęsia Benedikto Vanago ir Sauliaus Jurgelėno ekipažas. Lietuviai šiandien finišavo 37-i ir bendroje įskaitoje dabar užima 68 vietą.
Tarp motociklininkų šios dienos greičio ruože geriausiai sekėsi Fransui Verhoevenui, kuris 319 km įveikė per 3 valandas ir 49 minutes.
Įdomu tai, jog šiandien pirmas penkias vietas užėmė skirtingais motociklais lenktyniaujantys sportininkai.
Beveik 2 min. nuo nugalėtojo atsiliko Rubenas Faria. Portugalas ir toliau bendroje įskaitoje išlieka antroje vietoje.
Šių metų Dakaro ralyje pirmaujantis Cyrilas Despres šiandien nuo F. Verhoeveno atsiliko 9 min. ir finišavo 14-as. Lyderį bendroje įskaitoje ir antrą vietą užimantį R. Faria skiria kiek daugiau nei 5 minutės.
Rytoj sportininkai važiuos iš Copiapo į La Sereną. Dakaro ralio dalyviams teks įveikti 735 km, iš kurių 441 km bus greičio ruožas.