Europos GP: penktadienio treniruotės Nr. 2

logo 2016 Birželio 17 d. 17:35, Daimler
Pirmą kartą Azerbaidžano sostinėje Baku vykstančio „Formulės-1“ aštuntojo etapo antrosiose penktadienio treniruotėse vėl greičiausias buvo Lewisas Hamiltonas.
Čempiono vardą ginantis britas vieną trasos ratą įveikė per 1:44.223 sek. Tai daugiau nei 2 sek. geresnis rezultatas už pasiektą pirmoje dienos pusėje.
Antroje vietoje liko kitas „Mercedes“ komandos atstovas Nico Rosbergas. Vokietis atsiliko 0.680 sek. Tiesa, čempionato lyderis turėjo techninių problemų, dėl kurių anksčiau laiko baigė savo pasirodymą.
Trečioji vieta kiek netikėtai atiteko Sergio Perezui, vairuojančiam „Force India“ bolidą.
Ketvirtąją vietą užėmė Suomijos atstovas Valtteri Bottas iš „Williams“ komandos, o penktas liko vokietis Nico Hulkenbergas („Force India“).
Šeštoje bei septintoje pozicijose išsirikiavo dar šį sezoną buvę komandos draugai Carlosas Sainzas („Toro Rosso“) ir Maxas Verstappenas („Red Bull“).
Aštuntąjį laiką parodė „Ferrari“ ekipos lenktynininkas Sebastianas Vettelis.
Devintąją vietą užėmė Jensonas Buttonas su „McLaren“ bolidu, o dešimtuką užbaigė Danielis Ricciardo iš „Red Bull“ gretų.
Techninių problemų šįkart neišvengė Kimi Raikkonenas ([MGU-]K gedimas), sustojęs trasoje, taip pat N. Rosbergas bei Fernando Alonso („McLaren“).
Naujoje trasoje klaidas darė net ir labiausiai patyrę pilotai: iš trasos saugiai išlėkė S. Vettelis, o iš paskos klydo ir jaunesni pilotai – Jolyonas Palmeris, Maxas Verstappenas.
Primename, kad šeštadienį laisvosios treniruotės prasidės 13.00 val., o kvalifikacija vyks nuo 16.00 val.