Europos GP: šeštadienio treniruotės

logo 2016 Birželio 18 d. 14:00, Daimler
Europos „Grand Prix“ lenktynių šeštadienio treniruotėje vėl greičiausias buvo čempiono vardą ginantis Lewisas Hamiltonas.
„Mercedes“ komandos pilotas vieną Baku (Azerbaidžanas) trasos ratą įveikė per 1:44.352 sek. Vis dėlto tai nėra geriausias viso savaitgalio rezultatas – penktadienį britas važiavo dar greičiau.
Antroje vietoje tradiciškai liko kitas vokiečių ekipos lenktynininkas Nico Rosbergas. Jis nuo nugalėtojo atsiliko kiek mažiau nei 0.3 sek.
Puikų rezultatą pademonstravo „Force India“ ekipos atstovas Nico Hulkenbergas, užėmęs trečiąją vietą.
Ketvirtas šįkart liko Danielis Ricciardo su „Red Bull“ bolidu, pranokęs penktoje vietoje klasifikavusį Sebastianą Vettelį iš „Ferrari“.
Šeštoji pozicija atiteko „Force India“ sportininkui Sergio Perezui, septintoji – Maxui Verstappenui („Red Bull“), o aštuntoji – Jensonui Buttonui su „McLaren“.
Devintąją vietą užėmė Daniilas Kvyatas („Toro Rosso“), dešimtąją – Kimi Raikkonenas („Ferrari“).
Vis dėlto ne visiems pilotams sesija praėjo sklandžiai. Techninių kliūčių turėjo Valtteri Bottas iš „Williams“ komandos, o avariją važiavimo pabaigoje patyrė S. Perezas.
Primename, kad kvalifikacija prasidės 16.00 val.