F-2. Antrosiose lenktynėse K. Vasiliauskas – ketvirtas

logo 2010 Gegužės 02 d. 14:51, Formula Two
Antrąsias šio savaitgalio „Formulės-2“ lenktynes Marakeše (Marokas) laimėjo austras Philippas Engas, o lietuvis Kazimieras Vasiliauskas užėmė ketvirtąją vietą.
Antroje vietoje finišo liniją kirto įtemptai lyderį prieš finišą spaudęs britas Deanas Stonemanas, trečias – britas Willas Bratas. Pastarąjį sportininką lenktynių viduryje K. Vasiliauskas buvo aplenkęs, tačiau vėliau nesugebėjo išlaikyti už savęs greičiau važiavusio varžovo.
Lenktynės ir vėl buvo nutrauktos pasiekus numatyto laiko limitą, nes kelis pirmuosius ratus sportininkai ir vėl praleido važiuodami paskui saugos automobilį. Šis trasoje pasirodė po to, kai masinėje avarijoje, kurią sukėlė į varžovo bolido galą įlėkęs ir ore po to apsivertęs angolietis Ricardo Teixeira, pirmajame rate iš kovos pasitraukė net šeši pilotai.
Po pirmųjų dviejų etapų čempionate pirmauja P. Engas, surinkęs 80 taškų. D. Stonemanas žengia antras – 61 taškas. K. Vasiliauskas po varžybų Maroke liko šeštas – 29 taškai.
Kitas „Formulės-2“ čempionato etapas gegužės 21-23 d. bus surengtas Moncos trasoje Italijoje.