F-2. K. Vasiliauskas kvalifikacijoje – antras!

logo 2010 Rugsėjo 03 d. 18:26, Formula Two
Kazimieras Vasiliaukas užėmė antrąją vietą šiandien vykusioje kvalifikacijoje pirmosioms šio savaitgalio „Formulės-2“ lenktynėms Oscherslebene, Vokietijoje.
Lietuvis nusileido tik rusui Sergejui Afanasijevui, kuriam pralaimėjo vos 0,087 sek. Tai pirmoji šio lenktynininko „pole“ pozicija šioje varžybų serijoje.
Trečiąją starto vietą kvalifikacijoje pelnė Nicola De Marco. Čempionato lyderiai Jolyonas Palmeris ir Deanas Stonemanas liko tik atitinkamai aštuntoje ir penktoje pozicijose.
Pirmųjų lenktynių startas bus duotas šeštadienį 12.45 val. Lietuvos laiku. Kvalifikacija antrosioms bus surengta šeštadienį 17.45 val., o pačios varžybos – sekmadienį 15.00 val.
„Formulės-2“ lenktynes tiesiogiai transliuoja „Sport 1“ ir „Eurosport“ televizijos. Varžybas galima stebėti ir oficialioje čempionato interneto svetainėje www.formulatwo.com.