F-2. K. Vasiliauskas lenktynes pradės devintas

logo 2010 Liepos 16 d. 19:35, Formula Two
Šį vakarą vykusioje „Formulės-2“ etapo Brands Hatche (Didžioji Britanija) pirmojoje kvalifikacijoje triumfavo britas Deanas Stonemanas, o lietuvis Kazimieras Vasiliauskas pelnė devintąją starto poziciją.
Važiavimuose puikiai pasirodė antrąją vietą užėmęs rusas Sergejus Afanasijevas bei trečią pelnęs britas Jackas Clarke'as. Čempionato lyderis ir vietos herojus Jolyonas Palmeris šį kartą liko tik septintas, o trečiąją vietą pirmenybėse užimantis austras Philippas Engas startuos laipteliu žemiau, aštuntas.
Puikų greitį pademonstravo po pertraukos į „Formulę-2“ sugrįžęs britas Tomas Gladdis. Jauniausias rikiuotėje lenktynininkas, praleidęs visus, išskyrus pirmąjį, etapus, pelnė penktąją starto poziciją.
Šiandien vykusiose treniruotėse K. Vasiliauskas nepateko tarp dešimties greičiausių lenktynininkų – pirmosiose jis buvo dvyliktas, o antrosiose pasiekė vienuoliktąjį rezultatą. Gali būti, kad lietuvis vis dar jaučia šios savaitės pradžioje vykusiuose bandymuose patirtos avarijos pasekmes.
Pirmosios šio savaitgalio lenktynės Brands Hatcho trasoje bus surengtos šeštadienį 13.45 val. Lietuvos laiku, o antrosios – sekmadienį 15.05 val.