F-2. K. Vasiliauskas sekmadienį startuos trečias

logo 2010 Rugsėjo 04 d. 19:29, Formula Two
Kvalifikaciją antrosioms „Formulės-2“ lenktynėms Oscherslebene (Vokietija) laimėjo pirmųjų varžybų nugalėtojas Deanas Stonemanas. Kazimieras Vasiliauskas, tuo tarpu, pelnė trečiąją starto poziciją.
Lietuviui iki kvalifikacijos nugalėtojo pritrūko vos 0,081 sek. Tarp jo ir brito įsiterpė Nicola De Marco, lyderiui pralaimėjęs 0,056 sek. Likę sportininkai atsiliko gerokai daugiau.
Kvalifikacija prasidėjo dar šlapioje trasoje, tačiau likus dešimčiai minučių iki jos pabaigos trasa jau buvo pakankamai sausa naudoti lygaus paviršiaus padangas. Nenuostabu, kad geriausius rezultatus pasiekė lenktynininkai, sugebėję pasinaudoti geriausiomis sąlygomis paskutinėmis važiavimų akimirkomis.
To padaryti nepavyko vienam čempionato lyderių Jolyonui Palmeriui. Likus vos keturimos minutėms iki kvalifikacijos pabaigos britas dar buvo antras, tačiau galų gale liko tik keturioliktas.
F-2 lenktynių Oscherslebene sekmadienį pradžia – 15.00 val. Varžybas tiesiogiai transliuos „Sport 1“ ir „Eurosport 2“ televizijos. Jas turėtų būti galima stebėti ir oficialioje čempionato interneto svetainėje www.formulatwo.com.