FE. Londone vykusioje kvalifikacijoje greičiausias N. Prostas

logo 2016 Liepos 02 d. 17:12, Formula-E
Permainingu oru Londone vykusioje „Formulės-E“ kvalifikacijoje geriausią rezultatą tarp visų dalyvių užfiksavo Nicolas Prostas. Tuo tarpu dėl čempiono titulo kovojantys Lucas di Grassi ir Sebastienas Buemi liko tik 11 ir 14 pozicijose.
Septyniems pilotams pavyko užfiksuoti laikus sausoje trasoje. Tačiau po kurio laiko trasą užklupo lietus. Čempionato lyderis L. di Grassi šlapioje trasoje buvo sekunde greitesnis už S. Buemį. Tačiau brazilo rezultatas sportininkui garantavo tik 11-ą startinę poziciją.
Į kovą dėl „pole“ pozicijos stojo penki sportininkai: N. Prostas, Oliveris Turvey, Bruno Senna, Robinas Frijnsas ir Jeanas-Ericas Vergne‘as. Geriausiai tarp šių pilotų pasirodė minėtasis N. Prostas, kuris vieną trasos ratą įveikė per 1 min. 27,192 sek. ir iškovojo pirmąją „pole“ poziciją šiame sezone.
Antroje vietoje liko „Mahindra“ komandos lenktynininkas Bruno Senna.
Trečią ir ketvirtą startines vietas pasidalino O. Turvey ir R. Frijnsas.
Priešpaskutinės antrojo FE sezono lenktynės prasidės 18:00 val. Lietuvos laiku.