FE. Maskvoje - lengva N. Piquet pergalė

logo 2015 Birželio 06 d. 16:57, Formula-E
Nelsonas Piquet nesunkiai nugalėjo šiandien Maskvoje (Rusija) vykusiose „Formulės-E“ lenktynėse. Tai antroji brazilo pergalė FE sezone.
Antroje ir trečioje vietose finišo liniją kirto dėl čempiono titulo kovojantys Lucas di Grassi ir Sebastienas Buemi. Tuo tarpu kvalifikacijoje „pole“ poziciją iškovojęs Jeanas-Ericas Vergne paskutiniame lenktynių rate prarado 2 pozicijas ir finišavo penktas.
N. Piquet iš karto po starto aplenkė iš „pole“ pozicijos startavusį J.-E. Vergne‘ą. Brazilas lyderio poziciją buvo praradęs tik tuo metu, kai užsuko į techninio aptarnavimo zoną persėsti į kitą bolidą. Vėliau sportininkas vėl pakilo į pirmąją vietą. Išsilaikęs joje iki pat finišo ir nesulaukęs rimtesnės konkurencijos iš varžovų N. Piquet nugalėjo Maskvoje vykusiose lenktynėse.
Pakovoti dėl pergalės šios dienos lenktynėse vilčių turėjo S. Buemi. Tačiau varžybas šveicarui sugadino jo atstovaujama „e.dams“ ekipa, kuri sportininką techninio aptarnavimo zonoje per klaidą užlaikė ne 60 sek., o 68 sek. S. Buemi vėliau sugebėjo dalinai atsitiesti ir finišo liniją kirsti trečioje vietoje.
Paskutinės dvi pirmojo FE sezono lenktynės vyks birželio 27-28 dienomis Londone.