FE. Urugvajuje greičiausias „pole“ poziciją galintis prarasti L. di Grassi

logo 2018 Kovo 17 d. 18:54, Formula-E

Lucas di Grassi Urugvajuje vykusioje „Formulės-E“ kvalifikacijoje iškovojo „pole“ poziciją, bet sulaukė teisėjų dėmesio.

Brazilas, kaip ir Oliveris Turvey bei Alexas Lynnas paskutinėje kvalifikacijos dalyje kirto 10-11 posūkius ir kliudė trasos ribas žyminti stulpelį.

L. di Grassi kvalifikacijoje įveikė A. Lynną ir iškovojo „pole“ poziciją. Tuo tarpu minėtasis A. Lynnas, taip pat kirto 10-11 posūkius, o kliudęs stulpelį apgadino bolido priekinį sparną.

„Jaguar“ komandos lenktynininkas Mitchas Evansas liko trečias, bet buvo greičiausias tarp tų, kuris paskutinėje kvalifikacijos dalyje nekirto posūkių. Kontakto su apsaugine sieną neišvengęs kivis puse sekundės atsiliko nuo A. Lynno.

O. Turvey liko ketvirtas, kvalifikacijoje įveikęs Jeaną-Ericą Vergne‘ą. Prancūzas buvo greičiausias savo grupėje, bet paskutinėje kvalifikacijos dalyje užfiksavo prasčiausią rezultatą. Sportininkas suklydo pirmame trasos posūkyje ir apgadino savo bolidą.

Greičiausias tarp tų, kuriems nepavyko prasibrauti į paskutinę kvalifikacijos dalį buvo Čilėje pergalę iškovojęs Danielis Abtas. Vokiečiui iki patekimo į „Super pole“ varžybas pritrūko vos 0,043 sek.

Antrą vietą čempionate užimantis ir dėl čempiono titulo kovojantis Felixas Rosenqvistas šį kartą greičiu neišsiskyrė ir kliudęs apsauginę sieną kvalifikacijoje liko tik keturioliktas.

„Formulės-E“ lenktynės Urugvajuje prasidės šiandien 21:00 val. Lietuvos laiku. Tiesioginę varžybų transliaciją bus galima stebėti per „Eurosport“.