GP2. Italijoje pirmas startuos M. Chiltonas

logo 2012 Rugsėjo 07 d. 21:56, GP2 Media Service
Maxas Chiltonas buvo greičiausias šiandien Monzos (Italija) trasoje vykusioje kvalifikacijoje ir rytojaus GP2 lenktynes pradės iš „pole“ pozicijos.
Sportininkas vieną ratą įveikė per 1 min. 31.886 s. ir vėliau galėjo pagerinti šį rezultatą, tačiau suklydo „Parabolica“ posūkyje ir išlėkęs už trasos ribų užstrigo žvyre. Dėl trasoje mojuojamų geltonų vėliavų brito varžovai neturėjo jokių šansų pagerinti savo rezultatų ir galbūt atimti pirmos vietos iš „Carlin“ ekipos piloto.
Iš antrosios vietos rytoj vyksiančias lenktynes pradės Giedo van der Garde. Olandas šiandien tik 0.067 s. atsiliko nuo „pole“ poziciją iškovojusio M. Chiltono.
Į čempionatą sugrįžęs praėjusių metų GP2 vicečempionas Luca Filippi kvalifikacijoje liko ketvirtas. Tiesa, italas rytojaus lenktynes pradės iš trečios pozicijos, kadangi pastarąją iškovojusiam Johnny Cecotto bus pritaikyta 5 starto pozicijų bauda už sukeltą avariją Spa (Belgija) trasoje vykusiose varžybose.
Dėl čempiono titulo kovojantiems sportininkams kvalifikacijoje sekėsi skirtingai. Vienodą taškų kiekį surinkę ir čempionate pirmaujantys Davide‘as Valsecchi ir Luizas Razia pelnė penktą ir dvyliktą startines vietas.
Trečias lenktynininkų įskaitoje esantis Jamesas Calado kvalifikacijoje liko tryliktas.
Praėjusį savaitgalį pergalę Spa trasoje iškovojęs Marcusas Ericssonas varžybas Monzoje pradės iš šeštos vietos.
Rytoj vyksiančios GP2 lenktynės prasidės 16:40 val. Lietuvos laiku.