GP2. Lenktynių pabaigoje pergalę išplėšė S. Vandoorne‘as

logo 2015 Balandžio 18 d. 15:16, GP2 Series Media Service
Šiandien įvykusiose pirmose šių metų GP2 sezono lenktynėse Bahreine pergalę iškovojo tik priešpaskutiniame rate į pirmąją vietą pakilęs Stoffelis Vandoorne‘as.
McLaren“ jaunųjų pilotų programos narys varžybas pradėjo iš „pole“ pozicijos ir po starto išsilaikė pirmoje pozicijoje.
Jau pačioje lenktynių pradžioje įvyko avarija, kurioje sudalyvavo keturi sportininkai: Norman Nato, Raffaele‘is Marciello, Arthuras Picas bei Pierre‘as Gasly. Po incidento trasoje pasirodė saugos automobilis.
Naudodamiesi susidariusia situacija, sportininkai, startavę su minkštos sudėties padangomis, pasuko į techninio aptarnavimo zoną atlikti sustojimų. Tuo tarpu su vidutinio kietumo padangomis varžybas pradėję pilotai liko trasoje. Vienas iš jų buvo S. Vandoorne‘as.
Pastarasis pirmąjį ir paskutinį sustojimą atliko 22 lenktynių rate. Tuo pasinaudojo ir į priekį įsiveržė anksčiau ratus pasikeitęs Alexanderis Rossi. Grįžęs į trasą S. Vandoorne‘as greitai vijosi priekyje atsidūrusius varžovus, ratą įveikdamas 4 sek. greičiau.
Iki finišo likus 5 ratams S. Vandoorne‘as aplenkė Jordaną Kingą ir pakilo į antrąją vietą. O iki varžybų pabaigos likus mažiau nei 2 ratams, DRS zonoje belgas aplenkė iki tol pirmavusį A. Rossį.
S. Vandoorne‘as greitai pabėgo nuo varžovų ir finišo liniją pirmoje vietoje kirto turėdamas 5 sek. persvarą.
Paskutiniame rate A. Rossį įveikė ir antroje vietoje finišavo „Campos“ komandos atstovas Rio Haryanto. Tuo tarpu dvi pozicijas varžybų pabaigoje praradęs amerikietis turėjo tenkintis trečia vieta.
Pirmąjį penketuką užbaigė J. Kingas ir „Rapax“ ekipos lenktynininkas Robertas Visoiu.
GP2 sprinto lenktynės Bahreino trasoje prasidės sekmadienį 14:15 val. Lietuvos laiku.