GP2. Pirmas sezono lenktynes iš „pole“ pradės S. Vandoorne‘as

logo 2015 Balandžio 17 d. 21:50, GP2 Series Media Service
Pirmasias šių metų GP2 lenktynes Bahreine iš „pole“ pozicijos pradės geriausią rezultatą kvalifikacijoje užfiksavęs Stoffelis Vandoorne‘as.
Prasidėjus važiavimams „McLaren“ jaunųjų pilotų programos narys pirmuoju bandymu užfiksavo geriausią rezultatą tarp visų dalyvių. Vėliau sportininkas vieną trasos ratą įveikė dar greičiau, taip įsitvirtindamas pirmoje vietoje. Tai penktoji iš eilės S. Vandoorne‘o iškovota „pole“ pozicija GP2 čempionate.
Antroje vietoje liko kitas ART komandos narys – Nobuharu Matsushita. Japonas pradžioje tenkinosi penkta vieta, tačiau vėliau sugebėjo pagerinti rezultatą ir pakilti į antrą poziciją.
2014 m. GP3 čempionas Alexas Lynnas važiavimų pradžioje buvo užfiksavęs tik devintą rezultatą. Vėliau sportininkas vieną trasos ratą įveikė greičiau ir pakilo į antrą vietą, kurią vėliau prarado „Honda“ protežė N. Matsushitai.
Ketvirtoje vietoje liko Arthuras Picas, o pirmąjį penketuką užbaigė „Ferrari“ jaunųjų pilotų programos narys, F-1 „Sauber“ pilotas bandytojas, Raffaele‘is Marciello. Greta italo pirmose sezono lenktynėse startuos vienas iš naujokų, F-1 „Manor“ trečiasis pilotas, Jordanas Kingas.
Kovoje dėl paskutinių vietų pirmajame dešimtuke nugalėjo „Red Bull“ jaunųjų pilotų programos narys Pierre‘as Gasly. Pastarasis greičiu pranoko čempionato naujoką Sergejų Sirotkiną.
Pirmosios šių metų GP2 sezono lenktynės prasidės šeštadienį 13:10 val. Lietuvos laiku.