GP2. Singapūre greičiausias L. Filippi

logo 2012 Rugsėjo 21 d. 19:17, GP2 Media Service
Pirmą kartą Singapūre surengtoje GP2 kvalifikacijoje greičiausias buvo Luca Filippi.
Italas vieną „Marina Bay“ (Singapūras) trasos ratą įveikė per 1 min. 59.444 s. ir tik 0.052 sekundės pranoko antroje vietoje likusį Maxą Chiltoną.
Kadangi kvalifikacija priešingai nei treniruotė vyko sausoje trasoje, daugeliui pilotų ir komandų didžiausiu galvos skausmu tapo tinkamų padangų pasirinkimas.
Pasirinkęs kietesnes padangas „iSport“ ekipos pilotas Jolyonas Palmeris nesunkiai pakilo į pirmąją vietą. Tiesa, vėliau britas vis dėl to nukrito į ketvirtą poziciją. Sportininko rezultatą pagerino ir aplenkė minkštesnės sudėties padangas pasirinkę trys sportininkai.
Čempionate pirmaujantis Davide‘as Valsecchi kvalifikacijoje liko šeštas. Prasčiau sekėsi pagrindiniam italo varžovui kovoje dėl čempiono titulo Luizui Raziai. Brazilas varžybas pradės devintas.
Šiandien vykusi kvalifikacija baigėsi anksčiau nei planuota. Taip nutiko dėl to, jog iki sesijos pabaigos likus mažiau nei 2 minutėms avariją patyrė ir bolidą sudaužė Nigelas Melkeris.
Priešpaskutinės šių metų GP2 sezono lenktynės rytoj prasidės 11:00 val. Lietuvos laiku.