GP2. Vokietijoje greičiausias G. van der Garde

logo 2012 Liepos 20 d. 20:05, GP2 Media Service
Šlapioje Hockenheimo (Vokietija) trasoje vykusioje GP2 kvalifikacijoje geriausią rezultatą pasiekė ir „pole“ poziciją iškovojo Giedo van der Garde.
Varžybų pradžioje į pirmąją poziciją įsiveržė Jamesas Calado. Tačiau brito rezultatą netrukus pagerino minėtasis G. van der Garde ir Davide‘as Valsecchi.
Oro sąlygoms trumpam pagerėjus, sportininkai ėmė gerinti rezultatus. Pirmąją poziciją susigrąžino J. Calado. „Lotus“ pilotas vieną trasos ratą nuvažiavo per 1 min. ir 44.034 s. Tačiau brito rezultatą ir vėl pagerino G. Van der Garde. Olandas J. Calado pranoko 0.012 sekundės dalimis ir iškovojo „pole“ poziciją.
Fabio Leimeris kvalifikaciją baigė trečioje vietoje. Tiesa, šveicarui nepavyko išvengti incidento šlapioje Hockenheimo trasoje. Vos užfiksavęs geriausią savo rezultatą, F. Leimeris nesuvaldė bolido „Sachs“ posūkyje ir išslydęs už trasos ribų užstrigo žvyre.
Dėl čempiono titulo kovojantis D. Valsecchi kvalifikacijoje liko šeštas. Italas vos viena dešimtąją sekundės dalimi pranoko savo komandos draugą Felipe Nasrą.
Čempionate kol kas pirmaujantis Luizas Razia kvalifikacijoje pelnė dešimtą startinę vietą.
Pirmą kartą šiemet už GP2 bolido vairo sėdęs Sergio Canamasas šiandien liko tryliktas.
Rytoj Vokietijoje vyksiančios lenktynės prasidės 16:40 val. Lietuvos laiku.