IndyCar. Baltimorė: kvalifikacija

logo 2011 Rugsėjo 03 d. 21:32, IndyCar
Willas Poweris, po atkaklios kovos Baltimorės (JAV) miesto trasoje vykusioje kvalifikacijoje, iškovojo septintąją „pole“ poziciją šių metų „IndyCar“ čempionate.
Australas tik paskutiniu bandymu sugebėjo iš pirmosios vietos išstumti iki tol pirmavusį Grahamą Rahalą. Pastarasis nuo „Penske“ piloto atsilikęs tik 0,07 sekundės turėjo tenkintis antra startine pozicija.
Trečias kvalifikacijoje liko W. Powerio komandos draugas Ryanas Briscoe. Australas greičiu pranoko čempionate vis dar pirmaujantį Dario Franchittį, rytojaus lenktynėse startuosiantį iš ketvirtosios pozicijos.
Puikiai kvalifikacijoje pasirodė buvęs F-1 pilotas Sebastienas Bourdais. Prancūzas pateko į paskutinę varžybų dalį ir iškovojo penktąją vietą. Šeštoji startinė pozicija atiteko „Andretti“ ekipos pilotui Ryanui Hunteriui-Reay‘ui.
Kadangi „IndyCar“ čempionatas pirmą kartą lankosi Baltimorės miesto trasoje, daugelis pilotų klydo ne tik treniruotėse, bet ir kvalifikacijoje. Vienas iš tokių sportininkų buvo KV ekipos pilotas Takuma Sato. Japonas pirmoje kvalifikacijos dalyje keletą kartų suklydo ir nepateko į kitą varžybų etapą.
Trasoje klaidų neišvengė bei bolidą apgadino Scottas Dixonas. „Ganassi“ pilotas turėjo tenkintis dešimtąją vieta.
Rytoj Baltimorės mieste vyksiančios „IndyCar“ čempionato lenktynės prasidės 21:45 val. Lietuvos laiku.