IndyCar. Baltimorėje - dar viena W. Powerio „pole“

logo 2012 Rugsėjo 01 d. 21:47, Firestone
Šiandien Baltimorės (JAV) miesto trasoje vykusioje „IndyCar“ kvalifikacijoje dominavo Willas Poweris. Australas, kuris buvo greičiausias ir praėjusį savaitgalį Sonomoje (JAV), pelnė antrąją „pole“ poziciją iš eilės.
„Penske“ pilotas vieną trasos ratą įveikė per 1 min. ir 17.9750 s. Iš pirmos pozicijos startuosiantis W. Poweris jau rytoj gali užsitikrinti „IndyCar“ čempiono titulą. Jei australui pavyks padidinti persvarą prieš pagrindinius varžovus iki 44 taškų, sportininkas likus vienerioms varžyboms taps nebepavejamas lenktynininkų įskaitoje.
Puse sekundės lėčiau važiavęs Mike‘as Conway‘us kvalifikacijoje liko antras. Tiesa, britui, kaip ir kai kuriems kitiems pilotams, už variklio keitimą bus skirta 10 starto pozicijų bauda.
Antrą savaitgalį iš eilės puikiai kvalifikacijoje pasirodė Sebastienas Bourdais. Kvalifikacijoje likęs ketvirtas, prancūzas rytoj vyksiančias lenktynes pradės iš trečios pozicijos.
Ir toliau nesiseka dėl čempiono titulo vis dar kovojantiems Ryanui Hunteriui-Reay‘ui ir Helio Castronevesui. Sportininkai savo pasirodymą baigė jau pirmoje kvalifikacijos dalyje. Amerikietis užėmė tryliktą, tuo tarpu brazilas – šešioliktą poziciją.
Kvalifikacinių važiavimų metu netrūko avarijų. Bolidų nesuvaldė ir smūgių į apsaugines sienas neišvengė Grahamas Rahalas, Simonas Pagenaud, Justinas Wilsonas bei antrą laiką užfiksavęs M. Conway‘us.
Rytinėje treniruotėje savo automobilį sudaužė ir kvalifikacijoje nedalyvavo JR Hildebrandas.
Priešpaskutinės šių metų „IndyCar“ sezono lenktynės Baltimorėje rytoj prasidės 21:40 val. Lietuvos laiku.