IndyCar. Barberio trasoje „pole“ poziciją iškovojo S. Pagenaud

logo 2016 Balandžio 24 d. 00:52, IndyCar
Pakoreguotas kvalifikacijos formatas nesutrukdė Simonui Pagenaud iškovoti „pole“ pozicijos Barberio (JAV) trasoje vykusioje „IndyCar“ kvalifikacijoje.
Priešingai nei anksčiau, paskutinė kvalifikacijos dalis, kurioje varžosi šeši greičiausi sportininkai, buvo sutrumpinta nuo 10 iki 6 minučių. Taip buvo padaryta tam, kad sportininkai kuo ilgiau praleistų laiko trasoje, o žiūrovai pamatyti daugiau veiksmo.
S. Pagenaud vieną Barberio trasos ratą įveikė per 1 min. 06,7262 sek. Sportininkas iškovojo ne tik „pole“ poziciją, bet ir 1 tašką, taip dar labiau padidindamas persvarą prieš varžovus lenktynininkų įskaitoje. Prancūzas 0,2159 sek. aplenkė antroje vietoje likusį komandos draugą Willą Powerį.
Pernai Barberio trasoje vykusiose lenktynėse nugalėjęs Josefas Newgardenas kvalifikacijoje liko trečias. Amerikietis paskutinėje važiavimų dalyje aplenkė čempiono titulą ginantį Scottą Dixoną bei Sebastieną Bourdais.
Geriausiai tarp „Honda“ atstovų pasirodė Grahamas Rahalas. Amerikietis nuo „pole“ poziciją iškovojusio S. Pagenaud atsiliko 0,9 sek. ir liko šeštas.
Prastu pasirodymu kvalifikacijoje šį kartą nustebino Juanas Pablo Montoya. Kolumbietis pasirodymą baigė jau po pirmos važiavimų dalies ir šio savaitgalio lenktynes pradės paskutinis.
„IndyCar“ lenktynės Barberio trasoje prasidės sekmadienį 22:30 val. Lietuvos laiku.