IndyCar. Detroite vykusioje kvalifikacijoje greičiausias S. Pagenaud

logo 2016 Birželio 04 d. 00:35, IndyCar
Simonas Pagenaud įveikė du „Penske“ komandos draugus ir iškovojo pirmąją startinę poziciją Detroite (JAV) vykusioje „IndyCar“ kvalifikacijoje.
Paskutinėje važiavimų dalyje prancūzas pranoko visus varžovus vieną trasos ratą įveikęs per 1 min. ir 14,9166 sek. Sportininkas vos 0,0119 sek. aplenkė antroje vietoje likusį komandos draugą Helio Castronevesą.
Trečioji startinė pozicija atiteko taip pat „Penske“ ekipos pilotui Juanui Pablo Montoyai. Tiesa, kolumbietis nuo antroje vietoje likusio H. Castroneveso atsiliko daugiau nei puse sekundės.
Tarp „Honda“ bolidus pilotavusių sportininkų geriausiai pasirodė Jamesas Hinchcliffe‘as. Kanadietis lenktynes Detroite pradės iš ketvirtos vietos. Sportininkas paskutinėje kvalifikacijos dalyje pranoko „Andretti“ atstovą Carlosą Munozą ir čempiono titulą ginantį „Ganassi“ lenktynininką Scottą Dixoną.
Laisvosiose treniruotėse geriausią rezultatą užfiksavęs Willas Poweris kvalifikacijoje liko devintas. Tuo tarpu ketvirtą vietą čempionate užimantis Josefas Newgardenas turėjo pasitenkinti tik keturiolikta pozicija.
Geru rezultatu po kvalifikacijos negalėjo pasigirti ir „Indianapolis 500“ lenktynių nugalėtojas Alexanderis Rossi. Amerikietis varžybas pradės tik iš 17-os pozicijos.
Pirmosios šį savaitgalį „IndyCar“ lenktynės Detroito trasoje prasidės šeštadienį 22:30 val. Lietuvos laiku.