IndyCar. Fontanoje vykusioje kvalifikacijoje greičiausias S. Pagenaud

logo 2015 Birželio 27 d. 12:11, IndyCar
„Penske“ pilotas Simonas Pagenaud Fontanoje (JAV) vykusioje kvalifikacijoje įveikė komandos draugą Helio Castronevesą ir iškovojo „pole“ poziciją šio savaitgalio „IndyCar“ lenktynėms.
Įveikęs du ratus, prancūzas užfiksavo 218,952 mylių/h (352,369 km/h) vidutinį greitį. Tokio rezultato pakako pirmai startinei pozicijai iškovoti. Iškovoti „pole“ sportininkui nesutrukdė ir tai, jog trasoje jis pasirodė vienas iš pirmųjų.
Arčiausiai prie S. Pagenaud pavyko priartėti jo komandos draugui H. Castronevesui, kuris įveikęs du ratus užfiksavo 218,734 mylių/h vidutinį greitį.
Tarp „Honda“ atstovų kiek netikėtai geriausią rezultatą užfiksavo Marco Andretti, kuris sugebėjo iškovoti trečią startinę poziciją. Tuo tarpu ketvirtoji vieta atiteko CFH komandos savininkui ir pilotui Edui Carpenteriui.
Čempionate pirmaujantis Juanas Pablo Montoya kvalifikacijoje liko penktas. O geriausią rezultatą treniruotėse užfiksavęs Scottas Dixonas turėjo tenkintis šešta startine vieta.
„IndyCar“ lenktynės Fontanos trasoje prasidės šeštadienį 23:30 val. Lietuvos laiku.