IndyCar. Mid-Ohajuje „pole“ iškovojo W. Poweris

logo 2012 Rugpjūčio 04 d. 21:24, Firestone
Šiandien Mid-Ohajaus (JAV) trasoje vykusioje kvalifikacijoje pirmą startinę poziciją iškovojo Willas Poweris. Australui tai trečioji „polepozicija šių metų „IndyCar“ čempionate.
Paskutinėje kvalifikacijos dalyje „Penske“ pilotas vieną trasos ratą įveikė per 1 min. 05.6474 s. ir tik dviem dešimtosiomis pranoko antroje vietoje likusį Dario Franchittį.
W. Poweris gali pasidžiaugti ne tik iškovota „pole“ pozicija, bet ir prastu varžovų, kovojančių dėl čempiono titulo, pasirodymu. Čempionate pirmaujantis Ryanas Hunteris-Reay‘us nepateko tarp šešių greičiausiųjų, tuo tarpu australo komandos draugas Helio Castronevesas iš kovos dėl aukštų startinių pozicijų pasitraukė po pirmos kvalifikacijos dalies. Brazilui gerai pasirodyti galėjo sutrukdyti skaudanti ranka, kurią sportininkas susižeidė, kai rytinėje treniruotėje patyrė avariją.
Puikiai kvalifikacijoje pasirodė čempionato naujokas Simonas Pagenaud. Prancūzas greičiu nusileido tik dviems sportininkams, tad rytoj vyksiančias lenktynes pradės trečias.
Ketvirtas kvalifikacijoje liko Alexas Tagliani. Tiesa, dėl prieš varžybas pakeisto „Honda“ variklio, kanadiečiui bus skirta dešimties starto pozicijų bauda.
Lėčiausi trečioje kvalifikacijos dalyje buvo Scottas Dixonas ir Ryanas Briscoe. Sportininkai iškovojo atitinkamai penktą ir šeštą startines pozicijas.
Puikiais pasirodymais kvalifikacijoje negali pasidžiaugti „Andretti“ ir „KV Racing“ komandos. Nei vienas išminėtųjų ekipų pilotų nesugebėjo patekti į greičiausiųjų šešetuką.
Sekmadienį Mid-Ohajaus trasoje vyksiančios „IndyCar“ lenktynės prasidės 19:50 val. Lietuvos laiku.