IndyCar. Mid-Ohajuje vykusioje kvalifikacijoje „pole“ iškovojo S. Pagenaud

logo 2016 Liepos 30 d. 23:03, IndyCar
Čempionato lyderis Simonas Pagenaud buvo greičiausias Mid-Ohajaus trasoje vykusioje „IndyCar“ kvalifikacijoje ir iškovojo „pole“ poziciją.
Prancūzas paskutinės važiavimų dalies pabaigoje vieną ratą įveikė per 1 min. 03,8700 sek. ir pagerinęs trasos rekordą į antrąją vietą nustūmė iki tol pirmavusį komandos draugą Willą Powerį.
Greičio treniruotėse nestokojęs Josefas Newgardenas kvalifikacijoje nuo nugalėtojo S. Pagenaud atsiliko 0,2500 sek. ir iškovojo trečią startinę poziciją.
Likusias tris vietas greičiausiųjų šešetuke pasidalino Ryanas Hunteris-Reay‘us, Charlie Kimballas ir Grahamas Rahalas.
Antroje kvalifikacijos dalyje, kurios metu varžėsi 12 sportininkų, trasą užklupo nestiprus lietus. Važiavimams dar nepasibaigus nustojo lyti, o trasos danga ėmė džiūti. Permainingomis oro sąlygomis vykusioje kvalifikacijoje geriau pasirodyti nepavyko „Penske“ pilotams Helio Castronevesui ir Juanui Pablo Montoyai. O penkis kartus Mid-Ohajaus trasoje praeityje nugalėjęs Scottas Dixonas turėjo pasitenkinti tik vienuolikta vieta.
Buvęs F-1 pilotas Maxas Chiltonas net ir panaudojęs du minkščiausios sudėties padangų komplektus nesugebėjo patekti tarp dvylikos greičiausiųjų. Britas dėl prasto rezultato kaltino permainingas oro sąlygas.
Pirmose „IndyCar“ varžybose startuosiantis R. C. Enersonas kvalifikacijoje greičiu neišsiskyrė ir liko tik aštuonioliktas.
Sekmadienį Mid-Ohajaus trasoje vyksiančios lenktynės prasidės 21:45 val. Lietuvos laiku.