IndyCar. Paskutinėje kvalifikacijoje greičiausias H. Castronevesas

logo 2014 Rugpjūčio 30 d. 13:24, IndyCar
Paskutinėje šių metų „IndyCar“ kvalifikacijoje „pole“ poziciją iškovojo Helio Castronevesas. Tuo tarpu pagrindinis brazilo konkurentas kovoje dėl čempiono titulo Willas Poweris liko priešpaskutinis.
Paskutinis trasoje pasirodęs „Penske“ pilotas įveikęs du ratus pasiekė 218,540 mylių/h (351,710 km/h) vidutinį greitį. Tai buvo geriausias rezultatas tarp visų dalyvių, garantavęs sportininkui pirmąją startinę poziciją. Greta brazilo paskutines sezono lenktynes pradės kitas „Penske“ pilotas Juanas Pablo Montoya.
Itin prastai kvalifikacija susiklostė čempionate pirmaujančiam ir pirmojo titulo siekiančiam W. Poweriui. Greičio stokojęs australas startines pozicijas lėmusiuose važiavimuose liko priešpaskutinis, aplenkęs tik Carlosą Huertą.
W. Poweris prieš antrą vietą užimantį komandos draugą H. Castronevesą pirmauja 50 taškų. Tačiau už pergalę finalinėse lenktynėse nugalėtojas pelnys 100 taškų. Matematinių šansų dar turintis Simonas Pagenaud, čempionate žengiantis trečias, nuo W. Powerio atsilieka 81 tašku.
Fontanos ovale sportininkai turės įveikti 500 mylių distanciją. Finalinės „IndyCar“ sezono lenktynės prasidės naktį iš šeštadienio į sekmadienį 05:00 val. Lietuvos laiku.
[youtube id=jLOhnqZAE-M]
Priminsime, kad po kvalifikacijos vykusioje paskutinėje treniruotėje į avariją pateko ir sunkiai susižeidė čempionato naujokas Michailas Aliošinas.