IndyCar. Pocono ovale J. P. Montoya iškovojo „pole“ poziciją

logo 2014 Liepos 06 d. 10:40, IndyCar
Vakar Pocono (JAV) ovale vykusioje kvalifikacijoje Juanas Pablo Montoya pagerino trasos rekordą ir iškovojo „pole“ poziciją.
Norėdamas startuoti iš pirmos vietos kolumbietis turėjo greičiu pranokti savo komandos draugą Willą Powerį. Sportininkui pavyko tai padaryti. J. P. Montoya pasiekė 223,871 mylių (360,290 km/h) vidutinį greitį ir iškovojo „pole“ poziciją.
Trečioji startinė vieta atiteko kitam kolumbiečiui, „IndyCar“ naujokui – Carlosui Munozui. Greta jo lenktynėse startuos buvęs F-1 pilotas Takuma Sato.
Pernai Pocono trasoje vykusioje kvalifikacijoje triumfavęs Marco Andretti šį kartą turėjo tenkintis penkta startine pozicija. Tuo tarpu jo komandos draugas Jamesas Hinchcliffe‘as liko šeštas.
Dėl čempiono titulo kovojantis Helio Castronevesas kvalifikacijoje liko septintas.
Dar apšilimo rate bolido nesuvaldė ir jį sudaužė Josefas Newgardenas. Amerikietis lenktynes pradės iš rikiuotės galo. Tuo tarpu dar treniruotėje avariją patyręs ir trasos medicinos centre po to atsidūręs Jackas Hawksworthas šio savaitgalio varžybose nedalyvaus.
[youtube id=wobt-Wi53FA]
Šiandien Pocono trasoje vyksiančios „IndyCar“ lenktynės prasidės 20:00 val. Lietuvos laiku.