IndyCar. „Road America“ trasoje greičiausias H. Castronevesas

logo 2017 Birželio 25 d. 00:56, IndyCar

„Penske“ komanda dominavo „Road America“ trasoje vykusioje „IndyCar“ kvalifikacijoje, o Helio Castronevesas iškovojo „pole“ poziciją.

Brazilas vieną ratą įveikė per 1 min. 41,3007 sek. ir važiavimų pabaigoje vos 0,0604 sek. pranoko komandos draugą Willą Powerį.

Trečias kvalifikacijoje liko Josefas Newgardenas, o čempiono titulą ginantis Simonas Pagenaud važiavimus baigė ketvirtas. Prancūzas nuo kvalifikacijos nugalėtojo atsiliko daugiau nei puse sekundės.

Greičiausias tarp sportininkų, pilotavusių bolidus su „Honda“ varikliais, buvo „Ganassi“ komandos lenktynininkas Scottas Dixonas. Kivis paskutinėje kvalifikacijos dalyje iškovojo penktą startinę poziciją. O iš šeštosios vietos lenktynes pradės Grahamas Rahalas. Priešingai nei kiti sportininkai, amerikietis greičiausią savo ratą užfiksavo naudodamas kietesnės sudėties padangas.

Nedaug iki patekimo į paskutinę kvalifikacijos dalį trūko „Ganassi“ lenktynininkui Maxui Chiltonui. Britas liko septintas ir lenktynėse startuos greta Marco Andretti.

Penktadienį vykusių treniruočių metu geriausią rezultatą užfiksavęs Alexanderis Rossi kvalifikacijoje savo pasirodymą baigė jau po pirmosios važiavimų dalies.

Į antrąją važiavimų dalį nepateko ir Mikhailas Aleshinas. Tiesa, pastarasis turėjo problemų su viza, tad į JAV iš Prancūzijos atvyko tik šeštadienį. Dėl šios priežasties rusas nedalyvavo penktadienio treniruotėse.

„IndyCar“ lenktynės „Road America“ trasoje prasidės sekmadienį 20:00 val. Lietuvos laiku.