IndyCar. Sonomoje greičiausi „Ganassi“ pilotai

logo 2013 Rugpjūčio 25 d. 10:00, IndyCar
Dario Franchitti buvo greičiausias Sonomos (JAV) trasoje vykusioje „IndyCar“ kvalifikacijoje. Tuo tarpu škoto komandos draugas Scottas Dixonas liko antras.
Paskutinei kvalifikacijos dalei D. Franchitti buvo išsaugojęs minkštų padangų komplektą. Būtent su tokiomis padangomis škotas vieną trasos ratą įveikė per 1 min. ir 17,5271 sek. Kaip paaiškėjo vėliau, tokio rezultato niekas taip ir nesugebėjo pagerinti.
Pagrindiniu D. Franchitti varžovu kvalifikacijoje buvo jo komandos draugas S. Dixonas. „Ganassi“ pilotas nuo škoto atsiliko 0,19 sek. ir turėjo tenkintis antra startine pozicija.
„Pirmoje kvalifikacijos dalyje tiesiog įveikėme vieną greitą ratą ir to pakako“, – sakė „pole“ iškovojęs D. Franchitti.
„Vėliau vėl panaudojome tas pačias padangas. Buvau nustebęs, kad mane skyrė visai nedaug nuo tų, kurie važiavo su naujomis padangomis. Paskutinei kvalifikacijos dalei turėjome sutaupę minkštų padangų komplektą. Tai man tikrai padėjo, nes du kartus suklydau šeštame posūkyje.“
„Ganassi“ pilotų duetui nusileidęs Willas Poweris kvalifikacijoje liko trečias. Greta australo lenktynes pradės čempiono titulą ginantis Ryanas Hunteris-Reay‘us.
Prasčiausiai paskutinėje kvalifikacijos dalyje sekėsi čempionate pirmaujančiam Helio Castronevesui ir trečiajam „Ganassi“ ekipos pilotui Charlie Kimballui. Brazilas liko penktas, tuo tarpu amerikietis turėjo tenkintis šešta startine pozicija.
„IndyCar“ lenktynės Sonomos trasoje vyks šiandien. Jų pradžia – 23:40 val. Lietuvos laiku.