IndyCar. St. Petersburge greičiausias W. Poweris

logo 2013 Kovo 23 d. 22:54, IndyCar
Willas Poweris buvo greičiausias St. Petersburgo (JAV) trasoje surengtoje pirmoje šių metų „IndyCar“ sezono kvalifikacijoje.
Australas vieną ratą įveikė per 1 min. ir 1,2070 s. bei iškovojo 30-ąją „pole“ poziciją savo karjeroje. Tai jau ketvirtas kartas, kai „Penske“ piloto niekas negali pranokti St. Petersburge vykstančiuose kvalifikaciniuose važiavimuose.
„Foyt“ ekipos garbę šiemet ginsiantis Takuma Sato rytoj lenktynes pradės iš antros startinės pozicijos. Rytinėje treniruotėje buvęs greičiausias japonas, kvalifikacijoje nuo W. Powerio atsiliko 0,3 s.
Kvalifikacijos staigmena tapo Simona de Silvestro. Šveicarė pranoko daugelį labiau patyrusių varžovų ir iškovojo trečią startinę poziciją.
Jamesas Hinchcliffe‘as buvo greičiausias tarp „Andretti“ ekipos atstovų. Kanadietis lenktynes pradės ketvirtas. Tuo tarpu čempionato naujokas Tristanas Vautier paskutinėje kvalifikacijos dalyje buvo lėčiausias ir užėmė šeštą vietą.
Ne itin sėkmingai kvalifikacija susiklostė čempiono titulą ginsiančiam Ryanui Hunteriui-Reay‘ui. Amerikietis nepateko tarp šešių greičiausiųjų ir rytojaus lenktynes turės pradėti iš aštuntos pozicijos.
Dar prasčiau sekėsi daugkartiniam „IndyCar“ čempionui Dario Franchitti. Nors škotas ir buvo greičiausias tarp „Ganassi“ ekipos pilotų, sportininkas kvalifikacijoje liko dešimtas.
Pirmosios šių metų „IndyCar“ sezono lenktynės St. Petersburgo trasoje prasidės sekmadienį 18:40 val. Lietuvos laiku.