IndyCar. Teksase vykusioje kvalifikacijoje greičiausias C. Munozas

logo 2016 Birželio 11 d. 01:11, IndyCar
Teksaso ovale vykusioje kvalifikacijoje geriausią rezultatą užfiksavo ir lenktynes iš pirmos startinės vietos pradės Carlosas Munozas. Tai pirmoji kolumbietis „pole“ pozicija „IndyCar“ čempionate.
Įveikdamas du įskaitinius ratus sportininkas pasiekė 217,137 mylių/h (349,450 km/h) vidutinį greitį.
Antroje ir trečioje vietose liko Scottas Dixonas ir Helio Castronevesas. Greta brazilo lenktynes Teksase pradės Takuma Sato. Ketvirtoji startinė vieta – geriausias japono rezultatas ovalo tipo trasoje per pastaruosius penkerius metus.
Kurį laiką kvalifikacijoje pirmavęs Josefas Newgardenas turėjo pasitenkinti penkta vieta. Tuo tarpu čempionate pirmaujantis Simonas Pagenaud liko šeštas.
Praėjusį savaitgalį Detroite vykusiose lenktynėse nugalėjęs Willas Poweris varžybas Teksase pradės iš septintos pozicijos. O treniruotėse geriausią rezultatą užfiksavęs Tony Kanaanas – iš aštuntos.
Juanas Pablo Montoya pasirodė prasčiausiai tarp „Penske“ ekipos pilotų. Kolumbietis kvalifikacijoje liko tik septynioliktas.
Dėl treniruočių metu patirtos avarijos ir sudaužyto bolido Gabby Chavezas buvo priverstas praleisti kvalifikacinius važiavimus.
„IndyCar“ lenktynės Teksaso ovale prasidės naktį iš šeštadinienio į sekmadienį 03:35 val. Lietuvos laiku.