IndyCar. Toronte vykusioje kvalifikacijoje greičiausias S. Dixonas

logo 2016 Liepos 16 d. 23:40, IndyCar
Scottas Dixonas užfiksavo geriausią rezultatą šiandien Toronte (Kanada) vykusioje „IndyCar“ kvalifikacijoje ir po beveik metų pertraukos iškovojo „pole“ poziciją.
Paskutinėje važiavimų dalyje pirmavo Helio Castronevesas. Tačiau čempiono titulą ginantis S. Dixonas savo paskutiniuoju bandymu vieną trasos ratą įveikė per 59,9073 sek. ir pakilo į pirmąją vietą.
Kurį laiką pirmavęs H. Castronevesas nuo kvalifikacijos nugalėtojo atsiliko 0,0352 sek. ir turėjo pasitenkinti antra vieta. Trečioji startinė vieta atiteko čempionato lyderiui Simonui Pagenaud, kuris geriausią rezultatą užfiksavo su kietesnės sudėties padangomis.
Willas Poweris, Sebastienas Bourdais bei vietos herojus Jamesas Hinchcliffe‘as liko atitinkamai ketvirtoje, penktoje ir šeštoje vietose.
Savo pasirodymu šį kartą nustebino Conoras Daly. Amerikietis savo grupėje užfiksavo trečią rezultatą, o antroje dalyje, kurioje varžėsi dvylika greičiausių sportininkų, „Coyne“ ekipos pilotas liko septintas.
Sėkme bei gerais rezultatais šiemet negalintis pasigirti Juanas Pablo Montoya taip pat pateko tarp dvylikos greičiausiųjų. Bet kolumbietis iškovojo tik devintą startinę poziciją.
Ajovoje vykusiose lenktynėse varžovus visa galva pranokęs ir pergalę iškovojęs Josefas Newgardenas Toronte liko aštuntas.
„IndyCar“ lenktynės Toronto miesto trasoje prasidės sekmadienį 22:00 val. Lietuvos laiku.