IndyCar. W. Poweris Teksase iškovojo „pole“

logo 2014 Birželio 07 d. 00:52, IndyCar
Willas Poweris buvo greičiausias Teksaso (JAV) ovale vykusioje kvalifikacijoje, kurioje iškovojo „pole“ poziciją.
Australas įveikęs du įskaitinius ratus pasiekė 218,896 mylių/h (352,280 km/h) vidutinį greiti ir užsitikrino pirmąją starto vietą.
Staigmeną kvalifikacijoje pateikė Josefas Newgardenas. Amerikietis pasiekė 217,835 mylių/h vidutinį greitį ir nusileidęs tik W. Poweriui liko antras.
Treniruotėse geriausią rezultatą užfiksavęs Tony Kanaanas kurį laiką pirmavo kvalifikacijoje. Tačiau vėliau brazilą greičiu pranoko minėtieji W. Poweris ir J. Newgardenas.
Ketvirtoji startinė vieta atiteko kitam „Penske“ ekipos pilotui Juanui Pablo Montoyai. Pastarasis buvo vienas iš daugelio sportininkų, kurie važiavo greitai pirmame įskaitiniame rate, tačiau antrame sulėtino tempą.
Šiemet Indianapolyje (JAV) „pole“ iškovojęs Edas Carpenteris Teksase turėjo tenkintis tik dešimta startine vieta.
Daug prasčiau sekėsi mažiau nei prieš savaitę Detroite (JAV) pergalę iškovojusiam Helio Castronevesui. Kvalifikaciniuose važiavimuose greičiu nepasižymėjęs brazilas tarp visų dalyvių liko tik 14-as.
„IndyCar“ lenktynės Teksaso ovale prasidės naktį iš šeštadienio į sekmadienį 03:50 val. Lietuvos laiku.