Ispanijos GP: kvalifikacija

logo 2015 Gegužės 09 d. 16:04, Daimler
Ispanijos „Grand Prix“ lenktynių kvalifikacijoje užtikrintai nugalėjo „Mercedes“ komandos pilotas Nico Rosbergas. Vokiečiui tai buvo jau 16-oji „Pole“ pozicija karjeroje.
Lenktynininkas vieną katalonų trasos ratą įveikė per 1:24.681 sek.
Antroji vieta atiteko iki šiol visas sezono „Pole“ pozicijas iškovojęs Lewisas Hamiltonas, taip pat vairuojantis „Mercedes“ bolidą. Jis nuo komandos draugo atsiliko 0.267 sek.
Trečiąją vietą pelnė „Ferrari“ ekipos atstovas Sebastianas Vettelis.
Ketvirtas sekmadienio lenktynėse startuos Valttei Bottas su „Williams“ bolidu.
Puikią formą pademonstravo jauniausi „Formulės-1“ lenktynininkai Carlosas Sainzas ir Maxas Verstappenas. „Toro Rosso“ ekipos sportininkai iškovojo atitinkamai penktąją ir šeštąją vietas.
Septintas kvalifikacijoje liko praėjusiame etape sužibėjęs Kimi Raikkonenas iš „Ferrari“.
Aštuntoji vieta atiteko Daniilui Kvyatui („Red Bull“), devintoji – Felipe Massai („Williams“), dešimtoji – Danieliui Ricciardo („Red Bull“).
Akivaizdžiai pagreitėję bei bolido dažymo dizainą pakeitė „McLaren“ atstovai visgi į greičiausiųjų dešimtuką nepateko. Fernando Alonso ir Jensonas Buttonas sekmadienį startuos iš 13-osios ir 14-osios pozicijų.
Šįkart lėtesni buvo ir iki šiol greičiu pasižymėję „Lotus“ bei „Sauber“ sportininkai.
Primename, kad lenktynės vyks sekmadienį 15.00 val.