Ispanijos GP kvalifikacijoje triumfavo L. Hamiltonas

logo 2016 Gegužės 14 d. 16:11, Daimler
Ispanijos „Grand Prix“ lenktynių kvalifikacijoje užtikrintai nugalėjo „Mercedes“ komandos pilotas Lewisas Hamiltonas. Britas vieną katalonų trasos ratą įveikė per 1:22.000 sek., o tai yra 2.5 sek. greičiau nei tai pernai padarė Nico Rosbergas.
Vokietis šiandien liko antras, nuo komandos draugo atsilikęs 0.28 sek. Už jo kiek netikėtai liko „Red Bull“ lenktynininkai Danielis Ricciardo bei Maxas Verstappenas. Tuo tarpu „Ferrari“ ekipos pilotai nesugebėjo pasipriešinti ne tik „Mercedes“ bet „Red Bull“ lenktynininkams bei užims trečiąją startinę eilę rytojaus lenktynėse.
Šį kartą greitesnis buvo Kimi Raikkonenas, tačiau suomis nuo L. Hamiltono atsiliko daugiau nei sekunde. Sebastianas Vettelis komandos draugui nusileido 0.2 sek.
[gallery id=1189 rand=rand]
Septintoje vietoje kvalifikaciją baigė Valtteri Bottas iš „Williams“, aštuntas liko „Toro Rosso“ atstovas Carlosas Sainzas, kuris ir vėl pranoko savo naująjį kolegą, užėmusį tik 13 vietą.
Devintoje vietoje rytojaus lenktynes pradės Sergio Perezas, vairavęs atnaujintą „Force India“ bolidą. O dešimtuką užbaigė „McLaren“ komandos lenktynininkas F. Alonso.

Didžiausią staigmeną pateikė Felipe Massa, kuris nesugebėjo nuvažiuoti pakankamai greito rato pirmojoje kvalifikacijos dalyje ir nepateko į antrąją. O rytojaus lenktynes pradės tik iš 18 vietos.
Primename, kad sekmadienį lenktynės prasidės 15.00 val. Lietuvos laiku.