Ispanijos GP: penktadienio treniruotės nr.2

logo 2014 Gegužės 09 d. 16:50, Daimler
Antroje Ispanijos GP lenktynių treniruotėje vėl greičiausias buvo Lewisas Hamiltonas su „Mercedes“ bolidu. Greitasis britas šįkart vieną Barselonos trasos ratą įveikė per 1:25.524 sek.
Antrąją vietą užėmė kitas „Mercedes“ ekipos atstovas Nico Rosbergas. Čempionato lyderis nuo komandos draugo atsiliko beveik pusę sekundės.
Trečias vėl buvo Danielis Ricciardo, vairuojantis „Red Bull“ bolidą.
Ketvirtoje ir penktoje vietoje klasifikavosi „Ferrari“ komandos sportininkai: atitinkamai Fernando Alonso ir Kimi Raikkonenas.
Už jų iškart išsirikiavo abu „McLaren“ ekipos atstovai: Kevinas Magnussenas užėmė šeštąją, o Jensonas Buttonas – septintąją vietas.
Aštuntas liko Felipe Massa („Williams“), devintas – vėl greitai važiavęs Pastoras Maldonado, sugebėjęs su „Lotus“ bolidu įveikti net 42 ratus. Dešimtuką užbaigė rusas Daniilas Kvyatas („Toro Rosso“).
Tuo metu treniruotėje nedalyvavo čempiono vardą ginantis vokietis Sebastianas Vettelis. „Red Bull“ komandai nepavyko sutvarkyti bolido elektros problemų. Iš viso S. Vettelis įveikė vos 4 ratus penktadienio važiavimuose.
Problemų su bolidais taip pat turėjo Romainas Grosjeanas („Lotus“) ir Maxas Chiltonas („Marussia“).
Primename, kad kvalifikacija vyks šeštadienį 15.00 val. Lietuvos laiku.